Opel ВОЗИЛА ЗА ПРОДАЖБА

1 поврзани резултати
Сортирај според:
  • Марка: Opel
15
7 SEATER
OPEL ZAFIRA – REDIZAJN – 2010 – 1.7 CDTi- A.C. AVTO ALEX
Километри
153.320 km
Тип на гориво
Diesel
Оштетено возило
НЕ
View more